Le Patio International

Kavárna POTMĚ, 6.–22. 6. 2011, Praha – Ovocný trh

Děkovný dopisZ tiskové zprávy:

Oba projekty zaznamenaly mezi širokou veřejností velký úspěch. Návštěvníci odcházeli s pocitem, že takové věci mají smysl a uvědomili si, že život ve tmě nemusí být jen černobílý. To je pro nás, a doufáme, že i pro Vás, velkou odměnou. Uvědomujeme si, že Kavárna a Výstava POTMĚ by nevznikly bez Vaší laskavé pomoci, které si nesmírně vážíme a moc za ni děkujeme.

Na závěr bychom se s Vámi rádi podělili o několik čísel, která představují konkrétní výsledek naší společné práce a věřte, že z nich máme velkou radost. Sedmý ročník kavárny se stal vůbec nejúspěšnějším – za necelé tři týdny, kdy byla kavárna otevřená, ji přišlo navštívit

4 015 hostů, kterým nevidomí kavárníci připravili 5 969 nápojů. Na Výstavu POTMĚ za téměř čtrnáct dní zavítalo 1 931 lidí. Výtěžek z letošní Kavárny a Výstavy POTMĚ se tak vyšplhal na rekordních 641 134 Kč.

Všechny ročníky Kavárny POTMĚ přinesly do sbírky Světluška 2 453 143 Kč. Za tímto číslem se skrývá více než 18 000 návštěvníků, kterým nevidomý kavárníci uvařili téměř 26 000 nápojů.

Ještě jednou moc děkujeme za Vaši pomoc a podporu a těšíme se na další milou spolupráci.

S úctou
Martina Kaderková, Šárka Jurásková a celý tým Světlušek.