Le Patio International

Nominované kavárny podzimu 2011

SOUTĚŽ – kavárna podzimu 2011

více informací o kavárně Cafe Podnebí

Cafe Podnebí

Kavárna Cafe Podnebi vznikla v kouzelném prostředí zahrady v těsné blízkosti městského parku Špilberk na ulici Údolní 5. Díky jejímu úžasnému okolí a příjemné atmosféře se rázem ocitnete mimo veškeré ruchy města. Vstup do kavárny je originálně vyřešen perforovanou bránou, která je tvořena secesním ornamentem a logem kavárny, jež se opětovně objevují v celém pojetí Cafe Podnebi. Cafe Podnebi je tím pravým místem pro posezení s přáteli nebo malá pracovní setkání.

Cafe Podnebí

53%


hlasů pro kavárnu

více informací o kavárně


Vítěz
více informací o kavárně Caffé Piccolo  Mondo

Caffé Piccolo Mondo

Kavárna se nachází v moderním atriu obchodního centra OMEGA přímo na nám. Svobody. Láká krásným výhledem na nádvoří Národního památkového ústavu. Již od brzkého rána na Vás čekají čerstvě upečené croissanty, ovocné koláčky, či obložené francouzské bagety.
 

Caffé Piccolo  Mondo

16%


hlasů pro kavárnu

více informací o kavárně


více informací o kavárně Rendez-vous Café

Rendez-vous Café

Kavárna Rendez Vous Cafe je palačinkovou kavárnou, s letitou tradicí ležící v centru Brna, v těsné blízkosti kina Scala, posledního mohykána dávných kin. Vítejte ve světě vůní a barev, ve světě sladkých palačinek a kávových specialit. Kromě káv a různých specialit Vás určitě potěšíme širokou nabídkou vín z těch nejlepších moravských vinic.


 

Rendez-vous Café

31%


hlasů pro kavárnu

více informací o kavárně